بازرگانی الکترو گستر تهران | واردات تجهیزات برق صنعتی و اندازه گیری

bg-imagestop بازرگانی الکترو گستر تهران - اینورتر آلفا
Подробнее на сайте: https://domusremont.ruhttps://houserento.ruhttps://houseunite.ru https://svoidomsnulya.ruhttps://domstroiplus.ruhttps://samodelkan.ru https://avtoenter.ru https://dothouse.ruhttps://stroikaudoma.ruhttps://powerautoplus.ru
https://moidomremont.ruhttps://fastumauto.ruGo to top of pagehttps://medicinecu.ru https://samodelkick.ruhttps://remontvsvoidom.ru

دسته بندی محصولات

اینورتر آلفا

اینورتر آلفا

اینورتر شبه سینوسی آلفا

 
برای راه اندازی و استفاده از وسایل الکتریکی معمولا به یک منبع ولتاژ AC (برق شهر) نیاز می باشد. مواقعی پیش می آید که برق شهر در دسترس نیست و تنها یک منبع ولتاژ DC (باطری) با مشخصات خاص در دسترس می باشد. در این شرایط ما نیاز به وسیله ای داریم که بتواند از این منبع DC یک منبع AC ایجاد و نیاز ما را برطرف نماید. این وسیله ((اینورتر)) نام دارد.

شرکت بازرگانی الکتروگستر تهران نماینده انحصاری چندین شرکت معتبر ، در زمینه خرید، فروش، مشاوره و پخش انواع اینوترهای شبه سینوسی آلفا تایوان فعالیت دارد.

اینورتر های شبه سینوسی مدل آلفا با دارا بودن بهترین کیفیت و ساخته شده با مرغوبترین قطعات ممکن، این امکان را به شما میدهد تا انواع تجهیزاتی را که برای روشن کردن به برق شهر نیاز دارد بدون هیچ مشکلی با باطری ماشین خود روشن نمایید.

این نوع اینورتر ها با بهره گیری از سیستم هوشمند تشخیص میزان بار و میزان دما یکی از بهترین مبدل های ولتاژ محسوب میشود.

اینورتر شبه سینوسی ALPHA به گونه­ ای طراحی گردیده است که پاسخگوی رنج وسیعی از تجهیزات و بارهای مصرفی می­باشد. این اینورتر در توان های متفاوت از 500 تا 3000 وات و ولتاژ عملکرد ۱۲/۲۴/۴۸ در دسترس است.