بازرگانی الکترو گستر تهران | واردات تجهیزات برق صنعتی و اندازه گیری

bg-imagestop بازرگانی الکترو گستر تهران - کنتاکتور و مینی کنتاکتور
Подробнее на сайте: https://robustauto.ruhttps://clearcomputer.ru https://avtoforward.ruhttps://controlcomputer.ruhttps://catchcomputer.ru https://oncomputer.ru https://computertab.ruhttps://ddauto.ru https://dircomputer.ruhttps://freshcomputer.ruhttps://proavtoremont.ru
https://repairurauto.ru
https://autotodrive.ruhttps://init-pc.ruhttps://runcomputer.ru

دسته بندی محصولات

کنتاکتور و مینی کنتاکتور

کنتاکتور و مینی کنتاکتور

استقبال از ویژگی‌های بارز فناوری AF موجب شده است که کنتاکتورهای AF به عنوان معیار جدیدی در صنعت مطرح شوند. کنترل الکترونیکی سیم‌پیچ‌ها که بسیار بهتر از روش سنتی است و پشتوانه قدرتمند شرکت ABB موجب تولید محصولی بی‌نظیر می‌شوند که در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد.

آپ‌تایم مطمئن

زمان جلوگیری از توقف‌های ناشی از نوسانات ولتاژ فرا رسیده است. کنتاکتور AF عملکرد مجزا در شبکه‌های ناپایدار را تضمین می‌کند و این نشانگر پیشرفتی عمده در کنترل موتور و سوییچینگ می‌باشد. نوسانات ولتاژ، افت ولتاژ و موجهای هجومی هیچ تأثیری در عملکرد کنتاکتور نخواهند داشت.

دسترسی جهانی

کنتاکتورها و حفاظتهای موتور ساخت ABB بر اساس برترین استانداردهای جهانی و بین‌المللی طراحی و ساخته می‌شوند و هم اکنون در تمام جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیم‌پیچ استاندارد کنتاکتور از ۱۰۰ ولت تا ۲۵۰ ولت کار می‌کند که می‌توان از آن در آسیا، اروپا و یا آمریکای شمالی استفاده کرد.

کاهش هزینه عملیاتی

شرکت ABB موفق به کاهش تنوع و گوناگونی گیج‌کننده کنتاکتورها شده است و آنها را در چهار گروه استاندارد قرار داده است که باعث کاهش تنوع کنتاکتورها تا ۹۰% و کاهش چشمگیر هزینه‌های عملیاتی برای مصرف کننده شده است.

سادگی طراحی

با کاهش مصرف انرژی سیم‌پیچ اصلی تا ۸۰%، می‌توان تابلوهای کوچکتری طراحی کرد و از ترانسفورمرهای جمع و جورتری استفاده کرد. تمام ویژگیهای این فناوری و دسترسی به تمامی اطلاعات و نقشه‌ها کار طراحی و مونتاژ را برای شما ساده‌تر از همیشه کرده است.
با کنتاکتورهای AF آپ‌تایم مطمئن داشته باشید، از حمایت جهانی برخوردار شوید، هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش دهید و ساده‌تر و آسان‌تر از همیشه طراحی و مونتاژ کنید. این کنتاکتورها تمامی خواسته‌های شما را برآورده می‌کنند.